TESLİMAT ve MONTAJ

Asya'dan Avrupa ya köprü olan İstanbul’un hem Avrupa hemde Asya yakasında mağazaları bulunan Seçgin Mobilya, İstanbul'un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla, uzman Seçgin Mobilya ekibi tarafından güvenle taşıyıp montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Montaj ve Taşıma hizmetini şimdi İstanbul’un yanı başındaki sanayi kenti Kocaeli’nde ve Gebze yede sunuyor. Yalovayı unutmadık !!

Müşteri memnuniyetini önde  tutan Seçgin Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.

İADE POLİTİKAMIZ

Seçgin Mobilya, Müşteri Odaklı çalışma prensipleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. İade ve Değişim süreçlerinde müşterilerinin memnuniyetini esas alarak ihtiyaçlara ve taleplere yönelik çözümler üretir.

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Seçgin Mobilya bünyesinde nakit, banka havalesi, kredi kartı ve çek kabul etmektedir.